Výměna bombičky CO2 Sodastream, prodejna Praha 8

U nás na prodejně na Praze 8 si můžete vyměnit starou bombičku do Sodastreamu za novou. Veškeré bombičky CO2 (plyn), přístroje a příslušenství Sodastream námi prodávané, pochází z oficiální české distribuce Sodastream pro ČR.

Výměna prázdné bombičky Sodastream za cenu 199Kč

Doneste k nám použitou bombičku od Sodastreamu, od nás dostanete novou originální zapečetěnou za cenu 199Kč.

Nová náhradní bombička CO2 Sodastream - cena 699Kč

Naše prodejna nabízí k zakoupení i novou originální bombičku bez výměny za cenu 699Kč.

POZOR na neoriginální bombičky, neodborně plněné

Upozorňujeme a varujeme před neoriginálně naplněné bombičky, které mohou být nebezpečné a zdravotně závadné.

Pokud narazíte na levnější bombičku Sodastream s nižší cenou než 199Kč, například na Slevomatech a různých e-shopech s výdejnou , už se může jednat buď o neoriginální bombičku od Sodastreamu, nebo plněnou neoficiální cestou "v garáži" . Možná ušetříte 30Kč i více ale vemte v úvahu že se jedná o tlakové zařízení které může při neodborné manipulaci nebo plnění explodovat hned nebo i později, jelikož nedochází ke kontrole jako v plnícím závodě v Německu či Holandsku a ani nikdo nezaručí čím je tlaková láhev plněná. V tomto případě Sodastream nenese žádnou zodpovědnost za způsobené škody, jelikož se jedná o neodborné zacházení a veškeré spojené náklady a v případě ublížení na zdraví nese kupujucí veškerou zodpovědnost sám na sebe.

Bohužel již jsou známy případy kde došlo k ublížení na zdraví, proto buďte opatrní a obezřetní při nákupu nejlevnějších bombiček do Sodastreamu.