Kompletní sada alarmu s GSM do bytu, na chatu za jedinečnou cenu 2490Kč - záruka 5let !!!

11.06.2014 15:49

Kompletní sada GSM bezdrátového zabezpečovacího systému (android)

Přístup přes chytrý mobilní telefon GSM

Cena na E-Shopu: 2490Kč

Balení obsahuje: Český manuál
 

  • 1x GSM komunikátor
  • 2x Dálkové ovládání
  • 1x Siréna
  • 1x Pohybové čidlo
  • 1x Dveřní senzor
  • 1x Síťový adaptér a příslušenství
  • 4x baterie pro PIR senzor
  • 1x baterie pro dveřní senzor

 

Bezdrátový GSM alarm secuFi určený k ochraně majetku a osob. Hodí se jak pro byty, chaty, garáže, kanceláře, malé obchody apod. Velmi snadné ovládání a instalace.

Výhodou bezdrátového alarmu secuFi je jeho snadná instalace bez nutnosti vrtání nebo tahání kabelů.

V případě aktivace alarmu přijde uživateli SMS zpráva i telefonní hovor. Nastavit lze až 5 telefonních čísel. Další výhodou je možnost spravovat a zadávat příkazy alarmu secuFi přes android aplikaci. Pokud tedy zapomenete aktivovat alarm při odchodu, můžete ho dodatečně přes aplikaci aktivovat.

Hlavní jednotka obsahuje interní mikrofon, díky kterému máte možnost slyšet, co se při aktivaci alarmu ve sledovaném objektu děje.

GSM alarm umožňuje nastavení dvou zón pro připárované senzory a čidla. Zóna vnitřní pro spárovaná čidla a senzory uvnitř objektu. Druhá zóna je vnější, pro senzory např. mimo objekt (okolo baráku). Samotný alarm pak lze aktivovat celkově, tedy obě zóny jsou aktivní, nebo částěčně, že čidla uvnitř objektu jsou deaktivována a čidla vnější jsou aktivní. K jednotce lze připojit až 16 bezdrátových senzorů.

Produkty systému secuFi lze mezi sebou kombinovat. Jedná se tedy o skvělé domací řešení za rozumnou cenu.

Hlavní jednotka obsahuje i svorkovnici s několika výstupy. Přes relé můžete například vzdáleně přes telefon ovládat spotřebiče nebo světla na 230 V až do maximálního výkonu 700 W. Díky této možnosti vzdáleného ovládání můžete při delším pobytu mimo sledovaný objekt odradit případné zloděje.

Lze využít i propojení (Výstup O na jednotce mPort a drátové vstupy I na alarmu). mPort nemá spínací kontakty, pouze výstupy 5V, 12V nebo 24V, které sepnou externí relé, které pak spojí kontakty drátového vstupu. Tuto funkci využijete, pokud potřebujete, aby informace z čidla systému mFi vyvolala zaslání SMS - spuštění alarmu.

 

Volitelné příslušenství (možnost zakoupit zvlášť)